شیرین کهن عارفی

حاج سید رضا عارفی 
متولد شهریور ماه سال یکهزار و دویست و نود و دو (۱۳۹۲) در محله ای قدیمی «گذر جدا »قم دیده به جهان گشود .در همان سنین کودکی پدرش را از دست داد و برای گذران زندگی در سنین نوجوانی به همراه برادرش و با پشتوانه و همت مادر عزیزشان مغازه ای کوچک در بازار قدیم قم اختیار کردند . همت و پشتکار و پس از چندی کسب تجربه در این زمینه تولیدات این خانواده به دلیل کیفیت  و طعم مناسب شهره ای در شهر یافت و جز نام های مشهور در زمینه تولید حلوای قمی (سوهان) گردید .
دیری نپایید که این حلوا  با نام عارفی عجین گردید و  تا به همین امروز سوهان گل نازک را که شهرت آن در اختیار این خانواده بود را با نام عارفی میشناسند .  
 
طی سال های 1390-1352 پس از تلاش فراوان برادران و کسب تجربه ای بالا در این زمینه ، فرزندان جهت توسعه و افزایش فروش و بالا بردن نام این برند خانوادگی که به مجموعه اضافه شدند و ماحصل آن موجب شد که طی 40 سال این کسب و کار پخته تر و مشهورتر گردد. این دوران بهترین دوران فروش و مشتری مداری برند عارفی طی سال های کاری اش بوده است. 
حاج سید رضا عارفی در روز یکم بهمن ماه سال یکهزار و سیصد و نود (۱۳۹۰) دار فانی را وداع گفت.ایشان در طول حیات خود تا اخرین روز زندگی اش دلسوزانه و به طور مستقیم نظاره گر تولیدات بود .
از سال ۱۳۹۳ به بعد ، دوره تغییر در نگرش های سنتی تولید و عرضه محصولات
 متنوع تر می باشد. طی این سال ها فرزندان خانواده عارفی در پیشبرد این کسب و کار فعالیت های متفاوتی در جهت تولید انواع سوهان و سایر شیرینی هاو... انجام داده اند. علاوه بر موارد ذکر شده و واحد های موجود شرکتی دیگر در سال 1393 با نام شیرین کهن عارفی قم تاسیس گردیده و برندی به همان نام به ثبت رسیده است. تا در ادامه روند توسعه ای گذشته کام هم میهنان را شیرین نماید .
اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

    شماره تماس : 09007751436

    قم، چهارراه بازار، ابتدای خیابان آستانه، جنب مسجد امام حسن عسگری (ع)